تقدیر رئیس دانشگاه هنر اصفهان از خیر اندیش اصفهانی

 

طی نشستی که در روز سه شنبه 13 مهرماه سال جاری در دفتر ریاست دانشگاه  هنر اصفهان برگزار شد، جناب آقای دکتر مصطفی کیانی رئیس محترم دانشگاه هنر اصفهان با اهداء لوح سپاس از خیر اندیش گرامی جناب آقای مرتضی پور موسی تقدیر و تشکر بعمل آوردند. آقای پور موسی مجموعه ای ارزشمند از لوازم و تجهیزات عکاسی، نگاتیوها و عکس های خود را که قدمتی حدود 60  سال دارند، در اختیار دانشگاه هنر اصفهان قرار داده است.

در این جلسه صمیمی که با حضور آقای حسن رجبی نژاد مدیر گروه عکاسی، آقای حمید رضا روحانی معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده هنرهای تجسمی و آقای دکتر علی شجاعی عضو هیأت علمی گروه عکاسی برگزار شد، آقای پورموسی به توضیحاتی در رابطه با چگونگی تهیه عکس‌ها و مسائلی که در طول این چند دهه برای عکاسی از بناهای اصفهان و همچنین موشک باران شهر اصفهان در طی 8 سال دفاع مقدس با آن‌ها روبرو بوده اند، پرداختند. آقای دکتر کیانی نیز ضمن اشاره به اهمیت این مجموعه عکس و مجموعه‌های مشابه، برای رشته‌های مختلف دانشگاه، بر ضرورت برگزاری نمایشگاه و چاپ کتاب از آثار ایشان تاکید کردند. همچنین پیگیری جهت غنی شدن مرکز مطالعات تصویری گروه عکاسی و تهیه فراخوان برای جمع‌آوری مجموعه‌های مشابه و راه اندازی سایت اینترنتی مرتبط با آن از طرف مدیر گروه عکاسی مطرح و رایزنی شد.  

متن لوحه اهدا شده توسط رئیس دانشگاه هنر اصفهان به این شرح است:

 

خیراندیش فرزانه گرانمایه جناب آقای مرتضی پورموسی

با اهدای سلام،

         تعلق خاطر آن شریف بزرگوار به فرهنگ و هنر ایران سرفراز که از رهگذر اهدای مجموعه نفیس عکس‌های تاریخی و لوازم و تجهیزات عکاسی برای راه اندازی مرکز مطالعات تصویری دانشگاه هنر اصفهان متجلی گردیده است، مدیریت دانشگاه را بر آن داشت تا با خرسندی بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را حضور آن خیراندیش ارجمند ابراز و توفیق و بهروزیتان را در حوزه حیات فردی و اجتماعی از درگاه خداوند دوستدار زیبایی ها آرزو نماید.
بی‌گمان راه اندازی مرکز مطالعات تصویری دانشگاه هنر اصفهان و بهره گیری اساتید، دانشجویان و مشتاقان هنر گرانقدر عکاسی از مجموعه اهدایی جناب‌عالی یادمانی خواهد بود از اقدام ارزنده و شایسته آن جناب در عرضه دانش، هنر و فرهنگ ایران اسلامی.

      

                                                                    مصطفی کیانی

                                                              رئیس دانشگاه هنر اصفهان

 

                     

                                                                                   روابط عمومی دانشگاه

 

 

 

 

 

حوزه های سازمانی

دانشکده ها