کسب عنوان موفق ترین پایگاه بسیج دانشجویی استان اصفهان توسط ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان

 

پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان، امتیاز موفق ترین پایگاه در سطح پایگاه های بسیج دانشجویی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان را در جشنواره مالک اشتر (ره) کسب نمود.

در بخشی از تقدیرنامه فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان خطاب به فرمانده پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان آمده است: در راستای تحقق فرامین ابلاغی با هدف حرکت به سوی تحول و تعالی سازمانی و فرهنگ شایسته سالاری و پس از بررسی نتایج حاصله از صدور و پایش کارنامه عملکرد آن پایگاه در سال 94 نسبت به انجام مأموریت های محوله که توسط تیم های تخصصی اشراف فرماندهی سپاه ناحیه صورت گرفته است، آن رده توانست امتیاز موفق ترین را در بین پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه دانشجویی کسب نماید.

همچنین معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر اصفهان نیز در پیامی این موفقیت را تبریک گفته اند. در پیام سرکار خانم دکتر ملک معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آمده است.

انتخاب شایسته پایگاه بسیج شهید آوینی به عنوان پایگاه برتر در سطح استان اصفهان را به تمام اعضای بسیج آن پایگاه و دانشگاهیان دانشگاه هنر تبریک می گویم. امیدوارم این موفقیت عاملی برای پیشرفت هرچه بهتر شما در انجام فعالیت های فرهنگی دانشگاه باشد.

 

               روابط عمومی دانشگاه

 

 

حوزه های سازمانی

دانشکده ها