مراسم افتتاحیه کتابخانه دیجیتال دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد.

 

مراسم افتتاحیه کتابخانه دیجیتال دانشگاه هنر اصفهان عصر دوشنبه 5 مهرماه سال جاری در سالن اجتماعات دانشکده معماری و شهرسازی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر بهرامیان سرپرست کتابخانه مرکزي و مرکز اسناد دانشگاه ضمن بر شمردن مزایای کتابخانه دیجیتال، دسترسی آسان و تمام وقت و همچنین عدم محدودیت مکانی جهت دسترسی را از جمله مهمترین مزایای استفاده از کتابخانه دیجیتال عنوان نموده، ضمن قدردانی از تلاش همکاران کتابخانه، داشتن منابع بیشتر و نیروی کافی را لازمه پربارتر کردن کتابخانه دیجیتال در آینده نزدیک عنوان نمود. وی ضمن اشاره به بارگذاری 2400 جلد کتاب در کتابخانه دیجیتال، خاطر نشان کرد که توانایی اضافه شدن ماهیانه 800 جلد عنوان در این کتابخانه وجود دارد.

دکتر بهرامیان با اشاره به مرکز اسناد دانشگاه، جمع آوری پایان نامه های دانشجویی را نیز از اولویت های کاری خود دانسته و لازمه به ثمر رسیدن این تلاش را حمایت اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان عنوان نمود.

در ادامه مراسم دکتر مصطفی کیانی رئیس دانشگاه هنر اصفهان، ضمن تقدیر از زحمات همکاران کتابخانه دانشگاه، کتابخانه دیجیتال را مکمل کتابخانه سنتی عنوان نموده و ضمن برشمردن مزایای کتابخانه دیجیتال، کاهش هزینه های نگهداری در کتابخانه دیجیتال را  از مهمترین مزیت های استفاده از کتابخانه دیجیتال ذکر نمودند و آموزش استفاده و دستیابی به کتابخانه دیجیتال را مهم دانستند. در پایان ایشان ضمن اشاره به نقش مهم معاونت پژوهشی دانشکده ها در پربار تر شدن کتابخانه دیجیتال، آنان را به همکاری در این عرصه دعوت نمودند.

دکتر ثقفی معاون پژوهشی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از تلاشهای سرپرست و همکاران کتابخانه دانشگاه، شرح مختصری از کارهای انجام شده در زمینه  راه اندازی کتابخانه دیجیتال دانشگاه هنر اصفهان را ارائه نمودند.

لازم به ذکر است نحوه دسترسی به این کتابخانه تنها برای دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه پس از ثبت نام و در اختیار گرفتن نام کاربری و کلمه عبور و صرفاً از طریق ارسال درخواست با ایمیل امکان پذیر خواهد بود.

 

                 روابط عمومی دانشگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

حوزه های سازمانی

دانشکده ها