کسب مجوز اولين شرکت دانش بنيان هنري کشور در مرکز رشد تخصصي هنر دانشگاه

در ادامه روند دستاوردهاي ارزشمند واحدهاي مستقر در مرکز رشد تخصصي هنر، شرکت نگاره گردان شهر فيروزه اي( که متشکل از دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاه است) با ايده محوري واقعيت افزوده در خدمات گردشگري و گردشگري تجربه محور موفق به أخذ گواهي دانش بنيان از دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري گرديد و بدين ترتيب به عنوان اولين شرکت هنري در کشور، به طور رسمي وارد حوزه شرکت هاي دانش بنيان شد. اين شرکت پيشتر نيز در جشنواره فن آفريني شيخ بهايي 1395 به مقام سوم برترين فرصت سرمايه گذاري اين جشنواره دست يافته بود.

مرکز رشد تخصصي هنر دانشگاه با تامين زير ساختهاي سخت افزاري و نرم افزاري لازم، با هدف حمايت از ايجاد و گسترش کسب و کارهاي دانش­بنيان توسط فارغ ­التحصيلان، کارآفرينان، هنرمندان و صاحبان ايده در زمينه هنر، صنايع دستي، معماري، شهرسازي و رشته ­هاي وابسته تأسيس شده است و از سال 1393 اقدام به پذيرش گروه­ هاي کاري، شرکت­ ها و موسسات خصوصي فعال در زمينه هاي مختلف هنر نموده است. اطلاعات بيشتر با مرکز و خدمات و حمايت هاي آن در صفحه اين مرکز در سايت دانشگاه موجود است.

شرکت هاي دانش بنيان از طيف وسيعي از مزايايي همچون معافيت هاي مالياتي و گمرکي، تخفيف خدمات آزمايشگاهي تسهيلات صندوق نوآوري و شکوفايي تا سقف سه ميليارد ريال، تسهيلات نظام وظيفه و بسياري از حمايت ها و خدمات ديگر بهره مند مي شوند.

اين موفقيت ارزشمند را به عموم جامعه دانشگاهي دانشگاه هنر اصفهان تبريک مي گوييم.

 


اخبار و اطلاعیه های مرکز

آشنایی با مرکز رشد

جذب و پذیرش

آموزش و پژوهش